Polise, Öğretmene, Hemşire ve Din Görevlilerine Ek Gösterge Müjdesi

Polise, Öğretmene, Hemşire ve Din Görevlilerine Ek Gösterge Müjdesi
125×125

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimi öncesinde seçim beyannamesini açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, dış politika, milli güvenlik, kamu yönetiminde yapılacak yenilikler gibi bir çok konuda açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, öğretmen ve polislerin yıllardır dile getirdikleri 3.600 ek gösterge taleplerine ilişkin de bir müjde verdi.

“Polis, öğretmen, hemşire, din görevlilerimize bir müjde vermek istiyorum. Diğer idarecilerimizin emeklilik ek göstergelerini 3 bin 600’e çıkaracağız.Buradaki adaletsizliği gidermiş olacağız. Yeni dönem yepyeni bir anlayışla başlıyoruz. Çünkü vakit birlik vakti. Çünkü vakit Türkiye vakti. Erdem, irade, cesaret ile Türkiye şahlanacak” dedi

Benzer yazılar

4 Yorum

 1. gago

  polisi ihya ettim.hadi oyunu verme. çalışan arkadaşlar emekli olduğunuzda 2700 tl maaşınıza tam 400 tl hadi verme oyunu kapris eden meslektaşlarımız tarihi bir olay.yıllarca bekledimiz.emeklilik yaşamayanlar anlamaz.yeni memurlar ek göstergeyi anlamaya bilirler yıllar sonra anlayacaklar belki çalışırken etkimez .birgün emekli olunca anlarsınız. hayırlı olsun.

  Yanıt
 2. Bekir Öztürk

  polise vverildi ey vallah,öğretmene verildi,ey vallah,hemşireye verildi ey vallah,din görevlisine verildi ey vallah ; yıllarca ceza evlerinde çalışan İNFAZ KORUMA BAŞMEMUR VE
  MEMURLAR da 3600 ek göterge den yararlanmak istiyoruz

  Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir