Çeşitli Bakanlıklara Ait Atama Kararları

Çeşitli Bakanlıklara Ait Atama Kararları
125×125

Cumhurbaşkanlığından:

Karar: 2018/202

Aşağıda, görev yerleri ile ad ve soyadları yazılı kişiler, karşılarında belirtilen görevlere, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2, 3 ve 6 ncı maddeleri gereğince atanmıştır.

Mehmet Alpaslan IŞIKMülkiye BaşmüfettişiMülkiye Teftiş Kurulu Başkanı
Ali ÇELİKMülkiye Başmüfettişiiller idaresi Genel Müdürü
Hüseyin Kürşat KIRBIYIKMülkiye MüfettişiStrateji Geliştirme Başkanı
Hüseyin Engin SARIİBRAHİMİçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdür Yardımcısıiçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Muduru
Abdullah AYAZiçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdür Yardımcısıİçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürü
Gökçe OKDr. Öğretim Üyesiiçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdür Yardımcısı

 

Cumhurbaşkanlığından:

Karar: 2018/203

Devlet Arşivleri Başkanlığında açık bulunan Başkan Yardımcılıklarına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Nurullah İŞLER, Muhammet Ahmet TOKDEMİR ve Sebahattin BAYRAM atanmıştır.

Cumhurbaşkanlığından:

Karar: 2018/204

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci, 3 üncü ve 4 üncü maddeleri gereğince, Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü İshak ÇİFTÇİ görevden alınmış ve bu suretle boşalan Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğüne, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkan Yardımcısı Dr. Orhan KOÇ atanmıştır.

Cumhurbaşkanlığından:

Karar: 2018/205

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci, 3 üncü ve 4 üncü maddeleri gereğince, Sosyal Yardımlar Genel Müdürü Mehmet Abdulhalim TÜRKKANI görevden alınmış ve bu suretle boşalan Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğüne Bülent TEKBIYIKOĞLU atanmıştır.

Cumhurbaşkanlığından:

Karar: 2018/206

Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Sinema Genel Müdür Yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Mustafa Selçuk YAVUZKANAT atanmıştır.

Cumhurbaşkanlığından:

Karar: 2018/207

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Abdullah EREN atanmıştır.

 

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir