6 Bakan Yardımcısı Daha Atandı

6 Bakan Yardımcısı Daha Atandı
125×125

Cumhurbaşkanlığından:

Karar Sayısı : 2018/31

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Yardımcılığına, Üst Kademe Kamu Yöneticileri ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Atama Usûllerine Dair Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci ve 3 üncü maddeleri uyarınca Fatma VARANK atanmıştır.

Cumhurbaşkanlığından:

Karar Sayısı : 2018/34

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Yardımcılığına, Üst Kademe Kamu Yöneticileri ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Atama Usûllerine Dair Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci ve 3 üncü maddeleri uyarınca Abdullah TANCAN atanmıştır.

Cumhurbaşkanlığından:

Karar Sayısı : 2018/35

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Yardımcılığına, Üst Kademe Kamu Yöneticileri ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Atama Usûllerine Dair Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci ve 3 üncü maddeleri uyarınca Alparslan BAYRAKTAR atanmıştır.

Cumhurbaşkanlığından:

Karar Sayısı : 2018/36

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Yardımcılığına, Üst Kademe Kamu Yöneticileri ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Atama Usûllerine Dair Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci ve 3 üncü maddeleri uyarınca Mithat CANSIZ atanmıştır.

Cumhurbaşkanlığından:

Karar Sayısı : 2018/32

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Yardımcılığına, Üst Kademe Kamu Yöneticileri ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Atama Usûllerine Dair Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci ve 3 üncü maddeleri uyarınca Prof. Dr. Mehmet Emin BİRPINAR atanmıştır.

Cumhurbaşkanlığından:

Karar Sayısı : 2018/33

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Yardımcılığına, Üst Kademe Kamu Yöneticileri ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Atama Usûllerine Dair Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci ve 3 üncü maddeleri uyarınca Mücahit DEMİRTAŞ atanmıştır.

 

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir